Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Informace pro rodiče

Pátek 19.1. přátelské utkání Benešov 

16.30 - 18.00

​Sraz v kabině: 16.15hod

Nominace: Doležal, Trantitna, Bust, Stejskal, Vaněček, Kliment, Muller, Král,

Normálně věci jako na trénink!!!

Všichni ostatní normálně trénink v tenisové hale-sálovky!!!!!!!!

Sobota 20.1. turnaj Bystřice

​9.00 - 14.30hod

Nominace: ​Novotný, Kadlec, Kračmár, Hořák, Kočí, Trestr,Janata, Klíma, Šefčík, 

Sraz tam: 8.20hod

​Dres zelený, SÁLOVKY-BEZ NICH TAM NIKOHO NEPUSTÍ, pití, chrániče, svačina, jídlo tam není možné koupit, míč, 

 

VŠICHNI POTVRDIT ÚČAST!!!!!!

 

 Dobrý den,

v návaznosti na novou spolupráci od 1.1.2018 SK Benešov se společnostmi ,,NIKE,, a Top4Football si Vás dovoluji požádat o informování všech hráčů a i jejich rodičů o následujících možnostech a výhodách , které touto spoluprací náš klub i Všichni jeho členové získávají. Jen upozorňuji na fakt ,že od 1.1.2018 všechno vybavení klub zajišťuje od společnosti ,,NIKE,, a Top4Football a musí splňovat všechny určené logo tipy klubu. Viz.příloha korespondence.

1 - každý člen obdrží 30 % Slevovou kartu na nákup u společnosti Top4Football na celý její sortiment.(top4football.cz )

2 - každý tým nahlásí velikosti pro dodání teplákové soupravy (jméno přímení hráče,email,telefonní kontakt,velikost a číslo ) každý hráč dle seznamu i trenéři a vedoucí v každé kategorii obdrží toto vybavení ,,ZDARMA,,. Povinnost nosit na všechny tréninky,přátelská a mistrovská utkání.  
3 - prosím mužstva o informaci a stavu dresu v každé kategorii (počet sad,kvalita,množství) budeme se během soutěžního ročníku 2018-2019 snažit o výměnu ve všech kategoriích a je jasně daná podoba a logo tip ,který bude na dresu umístěn. V případě možnosti získat sponzora na nákup dresů budeme rádi za urychlení této velké výměny.
V první části obdrží dresy ze 14 mládežnických kategorií a plus muži tedy celkem 30 sad.Tyto mužstva U6,U19 a Muži.(Vzor dresu a log zasílám v příloze).
4 - pokud některý tým bude nakupovat vybavení přes dotační fond (začal platit 1.1.2018) nebo individuální nákup vždy je postup následný. A - trenér vše oznámí šéftrenérovi přípravek,žáků nebo dorostu o potřebách a zájmu zakoupit nějaké vybavení. B - ten tuto informaci předá členu VV ,který má jednotlivé kategorie ve své sekci. C - tento člen vše administrativně vyřeší a předá informaci kustodovi A týmu panu Večerovi, který vše bude zajišťovat od technické stránky až po dodání vybavení.
5 - Na kopačky ,,NIKE,, bude ještě speciální sleva 40 % ovšem ta bude vždy možná uplatnit jen přes klub tak,aby nedošlo k jejímu zneužití. Takto to má společnost ,,NIKE,,nastavené. Vše bude pak vedeno po ID hráčem tak ,aby bylo možno kdykoliv doložit společnosti oprávněnost nároku na tuto slevu. 
Postup - žádost trenéra ,ten předá vše potřebné už přímo na Jiřího Večeru tel: 724292208 ten objednávku zašle na Nike a pouze si ji nechá schválit u člena VV buď přípravek,mládeže nebo dorostu.
6 - termín odevzdání seznamu velikostí je do 15.1.2018 !!!!!!!! 
Děkuji za spolupráci a pomoc s pozdravem
Ing. Petr Lacina
ředitel sportovních projektů ONDRÁŠOVKA a.s. a Korunní

PROSÍM O VYPLNĚNÍ!!!!!!

http://skbenesov2009.websnadno.cz/zdravotni_zpusobilost.pdf

 

 

Tréninky  u ZIMNÍHO STADIONU

Út: 16.45 - 18.00 - umělka venku

St: 16.45 - 18.00 - umělka venku

Pá: 16.45 - 18.00 - tenisová hala

 

 

 

 Omluvenky na tréninky prosím pište max.do 15hod v den tréninku....

            Omluvenky z tréninků prosíme napsat do sekce vzkazy a omluvenky, pokud bude někdo omlouvat dítě na " poslední chvíli " pak i prostřednictvím SMS na   tel. 777874674.

Číslo účtu: 271987919/0300

Nové číslo účtu, při platbě vždy uvádějte ve zprávě pro příjemce celé jméno dítěte

TOPlist